Modele hamuri

Varietate: hamuri câini auto: Noi avem centură de Siguranţă, de ce să nu aibă şi câinii noştri? Ştim cu toţii Cât de entuziasmaţi pot fi în timpul călătoriilor cu automobilul! Așa că stăpânii sunt sfătuiți să folosească hamuri pentru câini în timpul plimbărilor cu mașina. Centură pentru câini, pentru fixarea sigură în mașină, potrivită cu toate cataramele convenționale, Cu lesă ajustabilă integrată, ușor de atașat chiar și la domiciliu, folosită și drept Ham Centură pentru câini, ideală pentru o fixare sigură în mașină, Cu dungi reflectorizante, atașare ușoară, utilizabilă drept Ham, rezistentă la rupere & căptușită moale, testată TÜV-Süd, DIN Nailon Ham pentru câină, Cu căptușeală parțială & închidere Astuce clic, reglabil, ideal pentru jogging & canicross, matériel ușor & Care își păstrează forma, hipoalegenic et respirabil, DIN pp & Nailon orice Presiune sau inconfort cauzat de tragerea lesei se distribuie Uniform prin Ham şi astfel se réduire Tensie asupra gâtului. Câinele trebuie să meargă Mereu în série sau lângă dumneavoastră, pentru a-l putea ghida uşor. Unele hamuri pentru plimbări se strâng Când câinele trage, încurajându-l astfel să meargă la picior. Ham pentru câini, confortabil & cu căptușeală, protejează gâtul și pieptul, ideal pentru jogging & ciclism, rezistent la inperii & lavabil, robuste, Cu sistem de închidere cu clic, DIN Nailon Ham Negru cu căptușeală DIN Fleece în zoneLe pieptului, gâtului și un umerilor. Foarte confortabil. Jambon ergonomique & impermeabil, distribuire ușoară a sarcinii, ideal pentru activități sportive sau profesionale, Cu părți reflectorizante, robuste & rezistent la zgârieturi, DIN poliester Stil: multe hamuri pentru câini incluent un manér Care vă permite să vă ridicaţi sau ţineţi patrupedul pentru o perioadă Mică de timp. Unele MODELE au şi Benzi reflectorizante, perfecte pentru plimbările DIN timpul serii sau Dimineaţa devreme. La zooplus, avem o selecţie grozavă de hamuri colorate, precum şi Schwalben amuzante cu Velcro, perfecte pentru un aspect original! Centură auto rezistentă pentru câini, Cu carabină & cârlig de prindere, mai multă siguranță pentru câinele dumneavoastră în timpul condusului, în Două dimenisuni, lungime reglabilă, culoare: Negru linistit atractiv! -Jambon cu lesă potrivită pentru câini, de înaltă calitate & Durabile, rezistente la inperii & ajustabile, confortabile, Cu cataramă, DIN Nailon Ham pentru câini, ideal pentru dresaj, căptușeală moale, închidere de siguranță pentru fixare la Spate, curele de umăr reglabile, foarte rezistent & durabil, DIN Nailon & Plastic Sunteți în căutarea unui Ham pentru câine? Atunci ați ajuns în locul potrivit! Unii câini agitați Trag prea puternic de lesă atunci Când IES la plimbare, iar asta nu este doar incomod pentru stăpâni, ci și periculos pentru câini înșiși.