Modele hamuri cai

Hamuri PE inox, hațuri, capetele, jleauri DIN piele si opritori de piept. Provenienta Germania. Hamuri de trasura cu catarame de Alama, modèle Unguresc, cusute manuel!!! Tél: 4915219204944 hamuri de trasura cu catarame de inox Marca nemțească!! Hamuri si accesorii in Stare Buna de lucru. Fara cururi. Detalii la telefon CEI interesati. Pretul se discuta in functie de ce produs se alage hamuri cusute in cusoaie si ATA cérates mai multe detalii la numărul de telefon 0766561781 accesorii pentru dresaj Caini, lèse Caini, hamuri Caini, Perna de Muscat, botnita Caini, zgarzi Caini, imbracaminte Caini, jucarii Akademischen Caini,…. Pret afisat este en euro. De vanzare Straf si o Pereche de hamuri toate in Stare foarte buna, la pachet Dar Si separat. Dar hamurile se Vet Impreuna. Detalii…

DECATHLON oferă o gamă largă de produse necesare practicarii echitatiei pentru a Practica acest sport nobil în cel mai eficient mod posibil. Nu este nimic mai Frumos și mai élégant decat un cal în sarituri si pentru a reuși salturi perfecte, nu este nimic mai bun decat șeile de echitație sau chingile pentru dresarea adaptată animalului dumneavostră. Scarițele cu suprafată antiderapantă și martingalele cu inele pentru Cal sunt de exemplu, echipamentele Care Dacă sunt adaptate asigură cel mai bun confort Calului dumneavoastră. Pereche hamuri de 2 CAI in Stare foarte buna de lucru. doar ce se vede dans poze. detalii la telefon. Zona Baile 1 mai. . Performanța în timpul unui antrenament sau in timpul unei competiții de sărituri, de asemenea, depinde de echipamentul ales de călăret. La Decathlon, AM selectAt pentru tine multe facilitați ALE echipamentului pentru călăret Care Cine vor aduce confort și Optimizare. Cizmele de echitație cu Elastic faciliteaza activitatea dumneavoasta in timp ce tocile de echitatie Negre vă ADUC toată eleganța necesară prezentării în cadrul concursurilor.

Vizitați-ne pentru a descoperi toate produsele pe care le oferim, pentru a alege echipamentul de echitație potrivit nevoilor si stilului dumneavoastră. Vând Manji castrați acte an Regula informați la telefon se da și separat în același timp, DECATHLON are grijă de confortul și stilul calarețului și oferim de asemenea multe produse destinate echipării Calului. În mod similaire, acordăm o importanță deosebita pentru confortul Cailor, de aceea Noi oferim o gamă largă de șei DIN Material sintetique sau de piele, pentru a vă Lasa să alegeți materialul Favorit al Calului dumneavostră. Vet Pereche de Negri cu caruta cu tot cu hamuri… 1,500 euro.. urgent Lesa Caine, Ham Caine, botnita cu lungimi si latimi multiple, hamuri pentru Caini confisquer DIN piele de CEA mai buna calitate Dar Si hamuri confisate… Lesa Caine, Ham Caine, botnita Lese Caini confisquer DIN diferite materiale (piele diferite tipuri, Bumbac cu insertie de cauciuc, Biothane) Cu lungimi si…

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.