Λήξη Σχολ. Έτους 2013-2014

To video του εργαστηρίου για την λήξη του σχ. έτους: 2013-2014

Την Πέμπτη 12 Ιουνίου 2014 και ώρα 08:00 μμ το σχολείο μας πραγματοποίησε την εκδήλωση για την λήξη της σχολικής χρονιάς και τον αποχαιρετισμό των μαθητών της ΣΤ' Τάξης.

Οι μαθητές δεν ήρθαν στο σχολείο το πρωΐ αλλά το απόγευμα κατά τις 08:00 με την συνοδεία των γονέων και παρακολούθησαν την εκδήλωση που είχε πανηγυρικό χαρακτήρα.

Οι  μαθητές μας με την καθοδήγηση του κου Τσορμπατζόγλου Γ.  δούλεψαν για την παραγωγή ενός video που θα προβάλλονταν στην γιορτή,  δυστυχώς όμως, η απαράδεκτη ηχητική εγκατάσταση μας πρόδωσε με αποτέλεσμα να διακόψουμε την προβολή του.

Παρ' όλα αυτά, αν και στεναχωρηθήκαμε, περάσαμε αρκτετά καλά με τα υπόλοιπα δρώμενα.

Το εργαστήριο Πληροφορικής εύχεται σε όλους ένα

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

και στα παιδιά της ΣΤ:  Καλή και γρήγορη προσαρμογή στο καινούργιο περιβάλλον του γυμνασίου.