Modele de geci iarna

Gecile Lungi cu PUF sunt Piese vestimentare de Baza pentru tinere femei active care nu s-ar Lasa incomode in mers, avand numeroase activitati de desfasurat, permanente in plina miscare au nevoie de o Haina Practica Dar SIC. MODELE cu croi clasic sunt atemporale, nu Tin cont de fluctuatiile in Moda schimbatoare de la saison la saison, nu cunosc neajunsul de a se Gasi in contextul nepotrivit. Nimeni nu-si va da seama ca imbraci o Geaca DIN sezonul antérieur, atata vreme chat Alegi un croi clasic. Gecile parka continua sa se Poarte si in acest Sezon, usor insuffler de stilul Military, vin in tonuri de Khaki si Verde, scurte sau Lungi, sunt la fel de polyvalent. Modelul face parte din colectia médecine si se poate comanda PE Verde cu blana Roz. GECI DAMA lejere, MODELE cu Guler ridicat, supradimensinat si inchidere frontala cu fermoar. Sunt calduroase, pratique, cu o Nota androgina, Linii simple si curate, potrivita unui Stil minimaliste. GECI DAMA iarna Lungi, confisquer DIN FAS usor matlasat, Cu maneci Lungi Izolate, Guler traditionale si, bineinteles, gluga cu blanita. Mulțumită gecilor cu PUF călduroase, paltoanelor de iarna și modelelor sport, iarna nu este groaznică! Modelele de iarna de damă sunt foarte féminin, nu afectează Silueta-doar o evidențiază. Merită să menționăm și culorile. Indiferent Dacă cauți o geacă Neagră, Albă sau modernă în Culori luminoase… la Noi le găsești! Modelul este captusit PE intérieur cu umplutura de PUF si Pene, ideal pentru iarna.

Geaca imblanita cu gluga, jocuri interesante de cusaturi, acesorizare cu fermoar si Fenta Lata. Modèle deosebit de versatil, en croi Lung, ideal pentru zilele geroase de iarna. Nu-ti incarca excesiv corpul in partea superioara si se poate comanda PE Negru. GECI groase de iarna DAMA DYA collection PRET redus: 295 Lei iarna lui 2018 este PE Cat se poate de ofertanta. IATA un modèle scurt, matlasat, prevazut cu Guler inalt, gluga si blana Ecologica Bogata, intr-un COLORIT Care imitations blana naturala. Modelul este prevazut cu gluga, Guler inalt, fermoar vertical, mansete Izolate parfait PE intérieur. Disponibil in mai multe optiuni cromatice, se Bucura de numeroase aprecieri Pozitif. GECI iarna DAMA parka imblanite Haily`s pret: 319 Lei cu o Alura Moderna, propune snurul in talie, fasonul usor mai lung in série si buzunare apaiser PE Fata.

Este lunga, cambrata PE talie, se prinde cu fermoar si Fenta cu Capse. Sont curea en talie. Sont cusaturi sudate si captuseala interioara Termo-izolanta. Desi au gluga, propun un Guler traditionale si inchiderea frontala cu fermoar. Practica, lejera PE Corp si accesibila ca pret pentru amatoarele de textura matlasata. Fasonul este lejer, usor bufant, modèle prevazut cu SNUR la baza pentru ajustare. Este captusita PE intérieur iar la extérieur propune fasul. Îmbrăcămintea de iarna în ziua de azi nu înseamnă doar haine Calde pentru zilele geroase.

Paltoanul de damă pentru iarna trebuie să îndeplinească multe cerințe. Trebuie să ne ofere căldură în zilele geroase și să-și păstreze stilul elegant. Îmbrăcămintea de iarna o clasificăm în Două categorii: paltoane de iarna DIN LAN și paltoane DIN materiale sintetice. . Daca nu vrei sa-TI incarci prea mult partea superioara, Poti alege GECI de iarna usoare care nu fac rabat de matériel dans timp ce-TI ofera un confort TERMIC placut.