Για τη σχολική χρονιά 2017-2018, η Α΄ τάξη του Δ.Σ. Αστυπάλαιας ασχολείται με το ζήτημα του νερού. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε τις δράσεις μας.
![](http://users.sch.gr/arpavlou/wp-content/uploads/2019/01/20180314_110737-1024x576.jpg)
Φωτογραφίες από τις δράσεις μας.
Σαΐτες (Sites) στην Εκπαίδευση
Για τη σχολική χρονιά 2017-2018, η Α΄ τάξη του Δ.Σ. Αστυπάλαιας ασχολείται με το ζήτημα του νερού. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε τις δράσεις μας.
Φωτογραφίες από τις δράσεις μας.