Αν θες λοιπόν να αυτοαποκαλείσαι έξυπνος χρήστης του διαδικτύου, εσύ που παρά τα 15 σου χρόνια τα ξέρεις όλα και βοηθάς ακόμη και τους αδαείς καθηγητές σου να συνδέσουν αυτό το πράγμα (τον προτζέκτορα εννοούν!) τότε φρόντισε να κάνεις τα
Έπαθα e-ξάρτηση!
Το παρακάτω κειμενάκι είναι αφιερωμένο στη φίλη μου Ελένη, μιας και αυτή ήταν η πηγή της έμπνευσης. Πρόκειται για αληθινά περιστατικά και οποιαδήποτε ομοιότητα με πράγματα και καταστάσεις δεν είναι συμπτωματική! Αν διαβάζοντάς το αναγνωρίζετε και τον εαυτό σας, τότε