Πηγαίνω τρίτη δημοτικού. Το σχολείο μου είναι μέσα στη συνοικία μου και αρκετά κοντά στο σπίτι μου. Με πηγαίνει η μαμά μου και με παίρνει ο μπαμπάς μου στις 15:00 γιατί μένω ολοήμερο.
Το σχολείο μου μου αρέσει γιατί βλέπω τους φίλους μου , περνάω ωραία στα διαλείμματα και ο κύριός μου είναι πάρα πολύ καλός. Δεν μου αρέσουν όμως τα μαθήματα και ειδικά το διάβασμα στο σπίτι.
Τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι:
- Η γυμναστική
- Η μουσική
- Ο υπολογιστής.