Μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του Φεβρουαρίου το 3ο Δημοτικό Σχολείο Νάξου πρόκειται να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική εκδρομή στην παραλία του Αγίου Γεωργίου στη Χώρα της Νάξου. Στην εκδρομή θα συμμέτάσχουν όλες οι τάξεις του Σχολείου. Οι μαθητές θα αναχωρήσουν στις 8π.μ και θα επιστρέψουν στις 14:00μ.μ στο χώρο του σχολείου.
ΥΠ.Π.Θ.Π.Α.
Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης
Ασφάλεια στο διαδίκτυο
Ψηφιακό σχολείο