ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΠΕ14.01 : Καλώς ήλθατε στις ιστοσελίδες μου στο σχολικό δίκτυο!!!

Αρχική  Σελίδα

Το σχολείο μου

Ιστοσελίδα,   Blog,     Εργαστήρια (ΣΕΚ)      Η εφημερίδα μας

Το Blog  μου

Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση - Ιατρική

Μαθήματα Τομέα Υγείας-Πρόνοιας          Σ.Ε.Π.                Εργασίες μαθητών

Εκπαίδευση ενηλίκων στις Τ.Π.Ε.

Ε2 - Επαγγελματικό Λογισμικό στην Τ.Ε.Ε.

Εκπαιδευτικά άρθρα - Μελέτες

Παιδαγωγικά  Διδακτική   Συμβουλευτική -  Προσανατολισμός

Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.

ΙΑΤΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Η Νέα Γρίπη

Άρθρα και απόψεις

Παιδεία

Προβληματισμοί

Χρήσιμες συνδέσεις

Γνωριμία

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ

Επισκεφθείτε και το ιστολόγιό μου (BLOG) και σχολιάστε !!! Περιλαμβάνει ποικίλα θέματα, όπως Ιατρική, Παιδαγωγικά, Πολιτική, Διασκέδαση κ.ά. Κυρίως έχει στόχο να αναδεικνύει και να δημοσιοποιεί συχνά παραγνωρισμένα αλλά πολύ σημαντικά προβλήματα της Εκπαίδευσης.

Δοκιμάστε επίσης το ... μενού αριστερά και βρείτε : εκπαιδευτικό υλικό, εικόνες, άρθρα, μελέτες, links κ.ά.

Προτείνετε τις αγαπημένες σας συνδέσεις, στείλτε μας από τη σελίδα επικοινωνίας ή με e-mail μηνύματα, εικόνες, φωτογραφίες, απόψεις, ενδιαφέρουσες συνδέσεις, άρθρα, μελέτες, απορίες για μαθήματα, εργασίες κ.ά. Αν επιθυμείτε θα ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΟΥΝ.

Σε αυτές τις σελίδες (όπως και στο blog) EINAI:

ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΑ

Θέματα που προωθούν τη βία, τον πόλεμο, τα ναρκωτικά και θέματα που προσβάλλουν με οποιοδήποτε τρόπο την προσωπικότητα και τις ελευθερίες του ατόμου.

ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ

Απόψεις για οποιοδήποτε θέμα της επικαιρότητας, κείμενα, ποιήματα, ανέκδοτα και προτάσεις για βελτίωση των σελίδων (τα κείμενα θα δημοσιεύονται ενυπόγραφα μόλις βελτιωθεί η δομή του site, μπορεί να αναφέρονται σαν link στις δικές σας σελίδες αν έχουν γενικότερο ενδιαφέρον). Επίσης η κριτική του site (χωρίς αυτή πώς θα βελτιωθεί;)

ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ

Ευχαριστώ το σχολικό δίκτυο για την πρόθυμη αύξηση του χώρου των ιστοσελίδων μου σε 600 ΜΒ.

Eyxa