Physics - Γιώργος Χ. Παπαδημητρίου

Καλωσόρισμα

Καλωσορίσατε στη σελίδα μου στο Σχολικό Δίκτυο!

Εδώ δημοσιεύονται ασκήσεις, προβλήματα, διαγωνίσματα και γενικά υλικό που είναι χρήσιμο στην εκπαιδευτική διαδικασία της φυσικής στο σχολείο.

Ασκώντας το δικαίωμά μου, ή μάλλον την υποχρέωσή μου, ως δημιουργού, ορίζω ρητά από το παρόν "βήμα" ότι κάθε εργασία δημιουργημένη από εμένα είναι εξ' ορισμού δημόσιο, "κοινό κτήμα" - public domain - εκτός αν ρητά αναφέρεται κάποια άλλη (τύπου creative common ή GLPv3) άδεια. Οποιοσδήποτε μπορεί και ενθαρρύνεται να αντιγράψει, τροποποιήσει, δημοσιεύσει, χρησιμοποιήσει, μεταδόσει, αναπαράγει με κάθε μέσο και για οποιοδήποτε σκοπό το παρόν υλικό, ή οποιοδήποτε δικό μου υλικό, βρεθεί οπουδήποτε. Η αναγραφή της πηγής δεν κρίνεται απαραίτητη.

Οτιδήποτε άλλο μη δημιουργημένο από εμένα διατηρεί τα δικαιώματα του δημιουργού του.

Εύχομαι καλή και δημιουργική χρήση.

Our dreams are boats cast ashore...

Φυσική

This Site