Άλλο ένα παιδικό ιντερνετικό περιοδικό

ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΧΝΗ

25η Μαρτίου 2009
  Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη μαθητική παρέλαση στο κέντρο της Πολίχνης για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου, από τους μαθητές των Δημοτικών, Γυμνασίων, Λυκείων και Τ.Ε.Ε του δήμου μας.
Έγινε απαγγελία ποιημάτων από μαθητές προς τιμήν των αγωνιστών μας και η καθιερωμένη κατάθεση στεφάνων, από τους επισήμους τοπικούς άρχοντες και φορείς στο ηρώο του Δήμου Πολίχνης.
 Μετά το τέλος της παρέλασης ακολούθησαν εκδηλώσεις, με τοπικά χορευτικά συγκροτήματα που χόρεψαν παραδοσιακούς ελληνικούς χορούς.
 Ο καιρός δεν ήταν ιδιαίτερα καλός (απλά κράτησε για την παρέλαση) και οι εκδηλώσεις έγιναν στο κλειστό θέατρο της Πολίχνης ?

Article Global Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Eli Pets

1. avatar Ο/Η Προκόπης Ξουρίδας λέει:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ, Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΝΔΡΕΑ …

2. avatar Ο/Η ΛΙΖΑ ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑ λέει:

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ SITE ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!