All posts in Μαρτίου, 2020

Αγαπητοί μαθητές και γονείς της Ε”  τάξης Καλή μας αρχή,

Μέσα από τις δυνατότητες που μας παρέχει  η τεχνολογία  θα προσπαθήσουμε  να περάσουμε την ώρα μας δημιουργικά   βάζοντας στην καθημερινότητά μας τη «Smile Class». Βασικός σκοπός της ψηφιακής μας τάξης είναι να ξανασμίξουμε πάλι στα θρανία, έστω και ψηφιακά.  Παράλληλα θα προσπαθήσουμε να θυμηθούμε και τη σχολική μας καθημερινότητά. Για τον λόγο αυτό θα αναρτώ  σε τακτά χρονικά διαστήματα εκπαιδευτικό υλικό πάνω στο οποίο θα κάνουμε κάποιες δραστηριότητες (εύκολες και ευχάριστες). Περαιτέρω πληροφορίες θα λάβετε σε επόμενο μήνυμά μου.

Σε αυτή την προσπάθεια θα βοηθήσει πολύ, πέρα από το χαμόγελό σας,  και η επικοινωνία μας μέσω μέιλ. Παρακάτω παραθέτω την ηλεκτρονική μου διεύθυνση για να μπορούμε να επικοινωνούμε οποιαδήποτε στιγμή  το θελήσετε. Περιμένω τα μηνύματά σας.

mail:gchasapogiannis@gmail.com

Πολλούς Χαιρετισμούς