Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

σχετικά με εμάς

Δημιούργησα αυτό το site για να μπορέσουμε όλοι μαζί μαθητές, σπουδαστές, καθηγητές ακόμη και επαγγελματίες ηλεκτρονικοί να φτιάξουμε όλοι μαζί projects για όλους του τομείς που έχουν σχέση με ηλεκτρονικά, ηλεκτρικά, αυτοματισμούς ρομποτική διαδίκτυο προγραμματισμό κλπ.

Το δεύτερο κομμάτι έχει εκπαιδευτικό χαρακτήρα όπου μπορούν μαθητές Λυκείου και όχι μόνο να διδαχθούν τα μαθήματά τους από το σπίτι τους  με ασκήσεις και εφαρμογές εκπαιδευτικές.

Θα υπάρξουν μαθήματα σε όλα τα θέματα που θα χρειαστούν για να τελειοποιηθούν τα projects.

learningdistanceeducation

Μπορείτε να φανταστείται ότι θα μπορούσαμε να δουλεύουμε σε ένα μεγάλο εργοστάσιο κατασκευής εξειδικευμένων ηλεκτρονικών συσκευών. Οπότε για να πετύχει αυτό χρειαζόμαστε κόσμο με ανοιχτό μυαλό που έχουν φιλοδοξίες και οράματα, με σωστή συνεργασία και τεχνογνωσία θα μπορέσουμε να λειτουργήσουμε αυτό το εργοστάσιο.

Ζητούνται άμμεσα συνεργάτες

Email:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.