1 Απριλίου του 2014 |
![]() |
![]() |
![]() |
Συντάχθηκε απο τον/την Ταμπόση Έφη |
Τρίτη, 01 Απρίλιος 2014 05:51 |
Σήμερα που είναι Πρωταπριλιά η τάξη μας έκανε μία μικρή φάρσα...Αλλάξαμε τάξης μαζί με το Ε'2...Ο κύριος τους μας έβαλε ένα τεστ και δεν ξέραμε τίποτα...και έλεγε να γράψουμε!:Ποιο είναι το θέμα του χαρακτήρα και να γράψουμε 5 επίθετα και 5 ρήματα που να ανήκουν στην ίδια οικογένεια...Εμείς δεν κάναμε τίποτα δεν καταλάβαμε καν τι ήθελε...χαχαχα... |