Ο Σεβασμιώτατος Αρχιεπίσκοπος Μαδάβων κύριος Αριστόβουλος. (γεν. 1970).
(Πατριαρχείο Ιεροσολύμων).

Ο κατά κόσμον Στυλιανός Κυριατζής γεννήθηκε στην Κολωνία της Γερμανίας το 1970. Κατάγεται από το χωριό Εξοχή της Πιερίας. Το 1987 μετέβη στα Ιεροσόλυμα. Σπούδασε στην Πατριαρχική Σχολή Ιεροσολύμων. Το 1988 εκάρη μοναχός και χειροτονήθηκε Διάκονος. Το 1992 χειροτονήθηκε Πρεσβύτερος και έλαβε το οφίκιο του Αρχιμανδρίτη. Από το 1990 μέχρι το 2002 διετέλεσε Πρωτοψάλτης του Πανιέρου Ναού της Αναστάσεως Ιεροσολύμων. Το 2002 διορίστηκε Ηγούμενος στην Μπετζάλα. Αποφοίτησε από τη Θεολογική Σχολή Αθηνών το 2008. Το 2015 έλαβε μεταπτυχιακό δίπλωμα από το Πανεπιστήμιο του Φριβούργου της Ελβετίας. Το 2017 ίδρυσε τη Ρωσόφωνη ενορία Μπέερ Σεβά. Στις 20 Μαΐου 2018 χειροτονήθηκε στον Πανίερο Ναό της Αναστάσεως Ιεροσολύμων Αρχιεπίσκοπος Μαδάβων. Τη χειροτονία τέλεσε ο Πατριάρχης Ιεροσολύμων Θεόφιλος, συμπαραστατούμενος από τους Μητροπολίτες Ναζαρέτ Κυριακό, Καπιτωλιάδος Ησύχιο, Ελενουπόλεως Ιωακείμ και τους Αρχιεπισκόπους Ιόππης Δαμασκηνό, Κωνσταντίνης Αρίσταρχο, Θαβωρίου Μεθόδιο, Ιορδάνου Θεοφύλακτο, Λύδδης Δημήτριο, Καττάρων Μακάριο, Ιεραπόλεως Ισίδωρο και Κυριακουπόλεως Χριστοφόρο.