Υποβολή Εργασιών

Ιανουάριος 3, 2013 Υποβολή Εργασιών  3 σχόλια

ypovolh

Για να υποβάλετε την εργασία σας, κάντε κλικ ΕΔΩ

3 comments to Υποβολή Εργασιών

• Χατζηδημητρίου Ελευθερία says:

Γεια σας

εδω και δυο μερες προσπαθώ να υποβάλλω την εργασία μιας ομάδας του σχολείου μας (3ο ΓΕΛ Βέροιας), αλλα είναι αδύνατο να ανήξει το παράθυρο για την υποβολή εργασιών.

Ευχαριστώ

• Κώστας Ηλιάδης says:

Κυρία Χατζηδημητρίου Καλησπέρα. Πρόβλημα δεν υπάρχει στην βάση υποβολής εργασιών. Αρκετά σχολεία μέχρι και σήμερα, έχουν υποβάλλει με αυτόν τον τρόπο την εργασία τους. Αν βλέπετε οτι δεν τα καταφέρνετε και από άλλο Η/Υ τότε δοκιμάστε έναν εφεδρικό τρόπο, στέλνοντας την περίληψη και τα στοιχεία σχολείου, μαθητών, εκπαιδευτικού μέσω email (mathsynplikm@gmail.com). Για οποιοδήποτε πρόβλημα, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε.

• ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ says:

Καλησπέρα.Επειδή αντιμετωπίζω διάφορα προβλήματα με το μέγεθος του αρχείου της εισήγησης,αλλά και με την υποβολή των υπολοίπων απαραίτητων αρχείων(εκτελέσιμα και παρουσιάσεις) σας τα έχω υποβάλλει με email.

Γράψτε ένα σχόλιο

*