Modele de geam mat

GEAM Decorativ, Sablat un modèle floral Special pentru USI interioare, denumire modèle Toscana S. modelul geamului Sablat, atat prin metoda de sablare Mecanica cat si prin serigrafiere cu etch imitation poate fi imbinat cu modele de serigrafie cu diverse culori pentru a se crea un aspect deosbit in functie de designul Dorit. GEAM Decorativ, pentru insertie USA DIN sticla Mata, calitate germana, grosime 4 mm, fara canturi slefuite, decorat prin sablare si tratata INCOLOR cu modèle floral Special, dimensiune 50 cm x 80 cm suprafata de pana la 0,4 MP, denumire Model Toscana S. aceste insertii sunt sablate si sunt rezistente UV, la umiditate si la mucegai. Proiectati si concepeti usile DVS. interioare sau usile DVS.de renforcer cu sticla decorativa de la Modern Glass Art! AM strans cea mai mare colectie de insertii USI – fabriquer cu cele mai diverse tehnici de decoare, Cu complexitati, Stiluri si categorii de pret diferite. Fiecare insertie USA este UNICA, Cu valoare Artistica si unele cu multa munca manuala. In cazul in care in oferta Noastra de modele nu regasiti modelul DVS. preferat suntem dispusi sa va concepem ceva Nou personalizat. Insertiile noastre de USI nu se adreseaza numai persoanelor fizice ci si Producatorilor de USI lemn sau termopan.

Modelele noastre Economice pot Decora ori Care USA fabricata en Serie. Capacitatea Nostra de productie se preteaza si pentru comenzi cu volum Mare. Va ascultam si ne ispiram DIN ideile dvs.si va Creem modelul care este cel mai potrivit caminului DVS! Puteti alege DIN: sticla float, mat satinat, colorat-Bronz, GRI, Antic, Catedral, galben, albastru-securizat, laminat, termoizolat in Combinatie cu sticla antireflexiv si/sau LE. Va ne sa ne contactati la adresa de email: comenzi@sticla-vitralii.ro. ATENTIE: nu acordam preturi la telefon! Va Multumim pentru intelegere. . * Exceptie FAC peletii, respectiv a codurilor de produs, 32PE0017 si 32PE0018, costul livrarii la domiciliu este de 3 Lei/sac, iar valoarea comenzii este de: 20 lei + (3 Lei x numar Saci peleti)-daca valoarea comenzii este mai mica de 1000 de lei (TVA inclus); 3 Lei x nr. Saci peleti-daca valoarea comenzii este mai mare de 1000 de lei (TVA inclus).

La fiecare comanda proiectantii nostrii reconcep designul ca sa se adapteze la forma si dimensielle geamului Dorit de client. Designul poate fi ADAPT atat la forme semi-Rotunde (Cu BOLTA) cat si la forma Clasica si dreapta al unui GEAM normal. Indiferent ca sunt USI DIN sticla, pereti despartitori sau mobilier DIN sticla, prin sablare puteti obtine un design haute ce nu se invecheste si ISI pastreaza intotdeauna eleganta. Pentru livrare prioritara, Poti alege Plata in Avans. Confirmarea platii Tale se face: alegeti tipul de sticla: clar, mat/satinat sau Bronz/fumuriu. Produsele pot fi achitate en mai multe modalitati: ramburs; carte cu-direct en ligne; OP bancar; dans crochetmodèles Romstal. Calculati suprafata geamului dvs.si alegeti mai jos categoria de pret in care se incadreaza. Optia de Plata cu cardul este avantajoasa pentru cei care doresc o procesare rapida a comenzii, comanda procesandu-se imediat dupa Plata. Le suplimentar, in cazul in care optezi pentru ridicarea produselor de la un magazin Romstal, iar acestea nu se afla PE stocul magazinului si trebuie comandate in depozitele Romstal, prin opticlusion de Plata cu cardul, eviti adatg deplasare la Magazin (Plata pentru comanda catre depozite si ridicare produse).

* * Sambata, livrarile se fac la sollicitarea clientilor si in functie de gradul de incarcare al flotei transportatoare. Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (`) pentru fraze. Platile ramburs sunt valabile pentru comenzile de minim 100 lei (fara valoarea transportului) si Maxim 3500 Lei.

Η καταχώρηση δημοσιεύτηκε από τον/την admin στην κατηγορία Χωρίς κατηγορία. Προσθέστε τον μόνιμο σύνδεσμο στους σελιδοδείκτες σας.

Τα σχόλια έχουν κλείσει.