Modele de machiaj 2018

Fard de Ochi pastelat. Pentru a Lumina sezonul RECE, fardul de Ochi in nuante pastelate de la albastru deschis la Roz sau MOV, este cel mai potrivit, ASA ca, Daca vrei sa FII in tendintele 2018 2019, imbratiseaza acest machiaj fara nicio rétinere! Strălucirea și luminozitatea zilelor de vară este la fel de prezentă și în sezonul rece. Anul 2018 aduce machiajul auriu în haut, iar galbenul-auriu métallique reprezintă nuanța Care face Furori indiferent de ocazie. Pentru că este un machiaj atipic, acesta se potrivește Atât la locul de Muncă, aplicat puțin mai discret, Cât și la Evenimente unde strălucirea este un code vestimentaire. Le maquillage métallique dans toutes les nuances et finitions a continué à tendance en 2018. Portez-le subtilement en glissant un brillant à lèvres transparent tourné à travers avec des reflets holographiques sur votre rouge à lèvres favori. Ou optez pour le gras en choisissant un rouge à lèvres givré ou pailleté dans une nuance inhabituelle. Prezentările de modĂ pentru sezonul următor sunt în toi, iar ochii noștri sunt ațintiți spre look-urile abordate PE podiumuri. Săptămâna ModeI de la New York a fost prima care ne-a adus în, tendințele sezonului de primăvară-vară, însă ne îndreptăm privirea şi spre Show-urile de modĂ DIN Alte orașe ALE lumii. Podiumurile DIN Milano, Londra, Paris, Berlin, Barcelona, Amsterdam, Stockholm sau Madrid sunt zilele acestea și în cele care vor urma gazdele prezentărilor de modĂ pentru sezonul următor.

Noi am stat cu ochii pe ele și am sintetizat care vor fi tendințele de machiaj pentru sezonul primăvară-vară 2018. Ne déclarăm încântate! Anul 2018 este unul strălucitor. Glitterul acaparează tendințele în Materie de Makeup, iar culorile închise, dramatice, îl completează. Chiar Dacă au trecut sărbătorile și poate te-ai gândit că strălucirea trebuie să rămână acolo, machiajul de bază în 2018 este cel îndrăzneț, strălucitor, Cu personalitate şi Care are doza necesară de Mister. Un machiaj Natural nu da niciodată greș, iar anul 2018 aduce în Prim-plan aplicațiile strălucitoare – perfecte pentru a oferi personalitate machiajului discret. Cristalele, Pietrele prețioase și paietele sunt Elemente care nu pot Lipsi DIN machiajul ochilor. Aplicate PE pleoape sau în colțul ochilor, acestea reprezintă în sine un machiaj și reușesc să cucerească privirile indiferent de contextul în care te afli. Ochi futuristi. Suntem intr-o perioada in care Stiinta ne détermination sa ne uitam tot mai mult in viitor, Astfel ca tendintele de maquillage pentru toamna iarna 2018 2019, trebuie sa se alinieze. Au fost vazute Linii descriind figuri geometrice, au fost folosite diverse insertii pentru un aspect SF, la fel ca si cristale Swarosvski.

Backstage au printemps de Christian Dior 2018 spectacle, rétro des cils maladroits fait un retour. Ceux-ci ne sont pas tout à fait aussi dramatique que Twiggy cils, mais ils ne nécessitent des couches de mascara et quelques cils bien placés. Nous espérons que vous n`êtes pas malade de paillettes encore-parce que si vous pensiez 2018 a été l`année de tout-Glitter-tout, 2019 est prête à être encore plus brillant. Surligneur d`or, Glosses scintillantes, et eyeliner noir Stark ont été certains de nos produits de beauté les plus utilisés l`année dernière.

Η καταχώρηση δημοσιεύτηκε από τον/την admin στην κατηγορία Χωρίς κατηγορία. Προσθέστε τον μόνιμο σύνδεσμο στους σελιδοδείκτες σας.

Τα σχόλια έχουν κλείσει.