ΘΕΑΤΡΙΚΑ
Τα Χριστούγεννα του 2013 στο ολοήμερο τμήμα του 3ου Νηπιαγωγείου Νάξου παρουσιάσαμε το παραμύθι του Ευγένιου Τριβιζά "ΦΡΙΚΑΝΤΕΛΑ η μάγισσα που μισούσε τα κάλαντα". Ήταν τέλειο! Το ευχαριστηθήκαμε όλοι, μικροί και μεγάλοι!
Καλή χρονιά
Τα Χριστούγεννα του 2013 στο ολοήμερο τμήμα του 3ου Νηπιαγωγείου Νάξου παρουσιάσαμε το παραμύθι του Ευγένιου Τριβιζά "ΦΡΙΚΑΝΤΕΛΑ η μάγισσα που μισούσε τα κάλαντα". Ήταν τέλειο! Το ευχαριστηθήκαμε όλοι, μικροί και μεγάλοι!
Καλή χρονιά