Σύντομος χαιρετισμός διευθυντή

Μια νέα προσπάθεια, ένας νέος δίαυλος επικοινωνίας

Αγαπημένοι μας φίλοι,

Στην προσπάθεια μας να βελτιώσουμε την επικοινωνία μας και να την κάνουμε αμεσότερη και ουσιαστικότερη, αποφασίσαμε να δημιουργήσουμε τη νέα μας ιστοσελίδα.

Μέσα από αυτήν θα έχετε την ευκαιρία να γνωρίσετε την ιστορία του σχολείου μας, να ενημερωθείτε για τις δράσεις και τις καινοτόμες πρωτοβουλίες του, τις πολιτιστικές εκδηλώσεις που πραγματοποιεί και να πληροφορείστε για χρηστικά νέα που αφορούν την καθημερινή λειτουργία του.

Η προσπάθεια μας αυτή υλοποιήθηκε χάρη στην ευγενική προσφορά ανθρώπων που είναι κοντά στο σχολείο και τους οποίους ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τη βοήθεια τους.

Ελπίζουμε να βρούμε ανταπόκριση από τους γονείς και τους μαθητές μας και όχι μόνο και είμαστε στη διάθεση σας αξιοποιώντας τις επισημάνσεις σας να κάνουμε ακόμη καλύτερο το νέο δίαυλο επικοινωνίας που εγκαινιάσαμε.

Ο Διευθυντής,
Σίμος Αδάκτυλος