Η πολιτιστική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη
Πλησιάζει η μέρα αναχώρησης για την πολιτιστική εκδρομή της Α΄ και Β΄ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη. Μας περιμένει τι χιονοδρομικό κέντρο στο Σέλι, ο αρχαιολογικός χώρος της Βεργίνας, η Έδεσσα με τους καταράχτες της, η Νάουσα και φυσικά η Θεσσαλονίκη. Λεπτομέρειες και φωτογραφίες με την επιστροφή μας.
ΥΠ.Π.Θ.Π.Α.
Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης
Ασφάλεια στο διαδίκτυο
Ψηφιακό σχολείο