Η εκδρομή του σχολείου μας!!
Την Πέμπτη 23 Ιανουαρίου το Νηπιαγωγείο μας επισκέφτηκε το Ίδρυμα Τηνιακού Πολιτισμού και συγκεκριμένα την έκθεση του Γιαννούλη Χαλεπά στο πλαίσιο ενός πολιτιστικού προγράμματος που έχουμε αναλάβει με θέμα το μάρμαρο. Συμμετείχαν όλα τα παιδιά ,τα οποία τα έφεραν οι γονείς τους στο Ίδρυμα και στο τέλος μεταφέρθηκαν στο σχολείο με το λεωφορείο του δήμου. Τα παιδιά μετά την ξενάγησή τους στην έκθεση συμμετείχαν με πολύ ενθουσιασμό σε διάφορες δραστηριότητες.
Μετά από αυτή την επίσκεψή μας είμαστε έτοιμοι για την επόμενη!!!!
ΥΠ.Π.Θ.Π.Α.
Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης
Ασφάλεια στο διαδίκτυο
Ψηφιακό σχολείο