Με τα παιδάκια μου φτιάξαμε το χόκυ πόκυ των ταράνδων, όπως έχουμε πει σε προηγούμενο άρθρο Εδώ μπορείτε να μας ακούσετε να το τραγουδάμε:
Το χόκυ πόκυ των ταράνδων
Φτιάξαμε με τα παιδάκια μου το «Χόκυ πόκυ των ταράνδων». Ένα χριστουγεννιάτικο Το χόκυ πόκυ των ταράνδων, που μπορούμε να το παίξουμε, να το τραγουδήσουμε και να το ενσωματώσουμε στη χριστουγεννιάτικη γιορτή μας Πέρα δώθε… πάνε οι τάρανδοι! Το χόκυ