me 1

Η ιστοσελίδα αυτή ξεκίνησε να δημιουργείτε το καλοκαίρι του 2013 για λόγους μάθησης της εφαρμογής νέας έκδοσης joomla 3.1.5.

Παράλληλα  το καιρό αυτό συζητείται στο υπουργείο η ύπαρξη ή όχι των μαθημάτων πληροφορικής και σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω την ιστοσελίδα αυτή για τόπο συζητήσεων και ανταλλαγής ιδεών για τους καθηγητές πληροφορικής του νομού μας και όχι μόνο.

Την ιστοσελίδα αυτή θα την χρησιμοποιήσω για νέα προσωπικά (όσο αυτά μπορούν να λεχθούν στο site), νέα σχολικά, νέα μαθητικά, νέα καθηγητών, τεχνολογικά νέα κ.α. γενικού ενδιαφέροντος.

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που θα αφιερώσετε στο παρών siteκαι ελπίζω να σας ικανοποιήσει το αποτέλεσμα της διαμονή σας.

Τέλος θα ήθελα να συμμετέχετε ενεργά στη όλη προσπάθεια που κάνω, γράφοντα σας τα δικά σας σχόλια για την θεματολογία και γενικότερα το στήσιμο της σελίδας μου.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Δαφνάς Ιωάννης

Καθηγητής Πληροφορικής - ΠΕ19

1ου Γενικού Λυκείου Λαμίας