Modele haine de piele barbati

Clientèle noastre ne viziteaza cu Drag in Cocor Store Bucuresti unde pot vedea si Proba incaltamintea authentique. Vrei sa ne vizitezi? Te asteptam! :) Avec un design moderne et chic, ces chaussures conviennent aux tenues Casual de cette saison. Prenez un style moderne et raffiné avec une paire de chaussures Casual qui sont tellement en. Atelierul de incaltaminte JulianShoes realizeaza pantofi si Ghete Barbati la comanda. Va oferim variable aléatoire MODELE DIN colectia Noastra sau MODELE personalizate, DIN piele naturala de CEA mai buna calitate. Incaltamintea este accesoriul Care completeaza tinuta si defineste stilul Personal al vestimentatiei fiecaruia dintre Noi. De aceea, am ales sa realizam MODELE personalizate, Lucrate Manual. Les différentes textures de ce modèle sont ingénieusement combinées avec la semelle ultra-légère de Bigiotto pour créer un effet sensationnel. Le cuir naturel métallisé ainsi que la combinaison unique de textures vous feront tomber amoureux de ce modèle à la première usure.

Vous cherchez la paire parfaite de baskets pour ces chaudes journées d`automne? Optez pour un modèle en daim noir, avec une semelle souple et des perforations délicates afin que vous puissiez vraiment profiter de vos promenades en plein air. Comanzi cu incredere. Pantofi ITI vor Veni parfait! La combinaison du cuir noir mat et du daim crée un aspect visuel spécial en combinaison avec la semelle haute et droite pour faire ressortir votre tenue de la tête aux pieds. Sollicita un modèle personalizat de pantofi de Mireasa realizam pantofi la comanda PE gustul Tau si la dimensiunile potrivite pentru tine. Astfel tu VEI Primi pantofii ASA Cum ti-i doreai si in care te VEI blessée confortabil. La quantité de bon de commande minimum pour le produit est 1 Materialele alese pentru realizarea pantofilor si a ghetelor sunt de foarte buna calitate, piele naturala, Talpa usoara, flexibila si rezistenta. Va Propunem modele de incaltaminte de Barbati pentru purtare zilnica, comoda si usoara pentru plimbari si vacante, Dar Si MODELE Elegante, pentru ocazii speciale. JulianShoes realizeaza incaltaminte pentru Barbati, pantofi si Ghete pentru orice Sezon, MODELE sport sau Casual. Realizam si modele de incaltaminte eleganta, pentru impreujurari in care trebuie sa purtati o tinuta Office. Daca nu aveti un Model preferat, puteti alege DIN colectiile noastre Ghete cu fermoar sau sireturi, ori Barete si catarame, DIN piele intoarsa sau Clasica. DIN pasiune pentru pantofi am devenit Alegerea Nr. 1 pentru calapoade, talpi si pantofi pentru femei..