ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ Erasmus+ KA1 & KA2 ΣΤΟ 53 ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ

Σε μία εξαιρετική από πλευράς διοργάνωσης ημερίδα οι συνάδελφοι και οι μαθητές του 53 ΓΕΛ Αθηνών παρουσίασαν τα προγράμματα που υλοποιούνται στο σχολείο τους τόσο στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση όσο και στα Erasmus+ KA1 & KA2. Από την Δ.Δ.Ε. Α΄Αθήνας παρευρέθησαν η Διευθύντρια κ. Ψίνα ,η υπεύθυνη εκπαιδευτικών θεμάτων της Δ.Δ.Ε. Α’ Αθήνας κ. Χαρατσή, η σύμβουλος παιδαγωγικής ευθύνης του σχολείου  κ. Κρητικού, ο υπεύθυνος Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Α’ Αθήνας κ. Χατζηελευθερίου και η σύμβουλος φιλολόγων Α’ Αθήνας κ. Δεληγιάννη.

Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στο Διευθυντή του σχολείου κ. Στουπάκη στους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου και στους πολύ αξιόλογους συναδέλφους :

Καμπουριάννη Ιωάννα
Λαμπροπούλου Έλλη
Παππά Ελένη
Εμμανουήλ Κώστα και
Τζαγκαράκη Πέτρο ( Υποδιευθυντής ) .