496 views

Modele hala metalica

Hala Metalica-executie si montaj de structura Metalica imbracata-rizerier Vladeni. Confectie si montaj-pret PE kg de… Hala Metalica pentru magazin de Prezentare si vanzare, executata DIN constructie Metalica, invelitoare cu panouri sandwich 50… Structura Metalica Zincata pentru Hala 15 x 24 x 7,5 m. se poate compartimenta la Cerere P + 1 sau P + 1 + M. se preteaza foarte… Hale Semirotunde/Modulare (executie si montaj de Constructii remarcabile cu forma semirotunda, Hale ce permis Deschideri Care… Executam Hale metalice, orice dimensiune. Hale pe structura Metalica, imbracate cu sandwich de perete si acoperis…….. Cladire Industriala, tip Hala Metalica, pretabila, depozit, servicii, productie, pret d`occasion similaire. Deschidere 6M, lungime… Executam Hale metalice dans sistem antrepriza Generala. Proiectam, producem si montam! Obtinere de Avize, autorizatii si…

Executam Hale metalice Modulare. Constructii metalice DIN panouri sandwich, pereti si acoperis. Rapida executie……. Confisam Hale metalice cu structura DIN Europrofile sau teava rectangulaire gulara si rotonde latime 10metri lungime 20metri… Vet Hala Metalica la dimensiuni de 10-16 m DIN profilé IPE 200, IPE 240, HEB 160, HEB 180. Pret negociabil……. Atelier de tamplarie, excellent incadrat intr-o Hala semirotunda, fara structura Metalica, izolata, frontoane DIN panouri… Structura Metalica Europrofile.

Vechime 7 Ani. Stare Perfecta. Se afla demontata si adusa dans Tara. Ovidiu Cernatescu, 0049 151… Abator-Hala Metalica Slobozia, structura Metalica, inchisa cu panouri sandwich……. Confisez Hale metalice dupa urmatoarele dimensiuni: deschidere de 6-12 metri Lungimi 15-20-25-30 inaltime 3-4-5-6… Structura Europrofile Stare exceptionala (ca noua) panouri sandwich Noi culoare la alegere. Contact: Ovidiu… Structura Metalica de dimensiuni 21 x 40 x 4,5-8 m Stalpi IPE 330, Grinzi IPE 300. Se asigura la Cerere transport si montaj… Pentru a cunoaste Cat Costa o Hala Metalica PE metru Patrat trebuie sa ai intai un proiect de executie.

Nu visage nimeni un proiect… Vet structura DIN Europrofile latime 10metri Lungime 20metri inaltime strasina 4 metri FACEM SI ALTE DIMENSIUNI DE….

Comments are closed.