Ο δικτυακός τόπος που βρίσκεστε είναι η προσωπική μου παρουσία στο διαδίκτυο, με θέματα που αφορούν  τη δουλειά μου και τα ενδιαφέροντά  μου.

Μέσα από αυτή την παρουσία, ελπίζω να βρεθούν φίλοι με τα ίδια ενδιαφέροντα, ώστε να ανταλλάξουμε ιδέες απόψεις και γνώσεις.

Οι μαθητές της Τετάρτης τάξης  του Α΄Δημοτικού Σχολείου Παραμυθιάς (σχολικό έτος 2016-2017), δημιούργησαν την ταινία μικρού μήκους "ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ" και κέρδισαν το δεύτερο βραβείο στην κατηγορία ψηφιακό βίντεο στα πλαίσια του πανελλήνιου διαγωνισμού "ένα μήλο την ημέρα, το μήλο συμβάλλει στην υγιεινή διατροφή". Τον διαγωνισμό διοργάνωσε ο Αγροτικός Συνεταιρισμός Ζαγοράς Πηλίου με την έγκριση του Υπουργείου Παιδείας  και τη στήριξη του Υπουργείου Υγείας. Η δράση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του μαθήματος της Θεατρικής Αγωγής.

Έχουμε 1 επισκέπτης συνδεδεμένους