Μαθηματικά θεατρικά δρώμενα Ντίνου Κορδώση

Ο αγαπητός συνάδελφος κ. Ντίνος Κορδώσης έχει γράψει μια καταπληκτική συλλογή με Μαθηματικά θεατρικά δρώμενα τα οποία έχουν ανεβάσει μαθητές μας . Ήταν μια μοναδική εμπειρία για τους μαθητές που συμμετείχαν αλλά και για όσους τα παρακολούθησαν.

2 σκέψεις σχετικά με το “Μαθηματικά θεατρικά δρώμενα Ντίνου Κορδώση”

1. Ελένη σ’ ευχαριστώ που επέλεξες τα μαθηματικά θεατρικά δρώμενα σαν πρώτη κιόλας ανάρτηση. Εύχομαι ο ιστότοπός σου να δώσει σε χιλιάδες επισκέπτες τη χαρά να ταξιδέψουν στα όμορφα μαθηματικά και όχι μόνο τοπία και να μοιραστούν υπέροχα συναισθήματα. Παράλληλα να γίνει πηγή γνώσης και κίνητρο δημιουργίας για τους μαθητές σου. Είναι πολύ τυχεροί που έχουν μια φωτισμένη δασκάλα Μαθηματικών σαν εσένα. Μην πάψεις ποτέ να γίνεσαι ευτυχισμένη προσφέροντας.