ΠΟΛΥΜΕΣΑ
Πηγές Πληροφοριών

Γενικές Πηγές Πληροφοριών

Σύντομα θα υπάρξουν σύνδεσμοι (εικονίδια) που θα οδηγούν σε ιστοσελίδες όπου μπορεί να αντληθεί μία πληθώρα πληροφοριακού υλικού το οποίο καλύπτει μεγαλύτερο ή μικρότερο μέρος του προγράμματος σπουδών του μαθήματος.

Επιλεγμένες Πηγές Πληροφοριών

Για μεγαλύτερη διευκόλυνση των μαθητών και των καθηγητών, σύντομα θα υπάρξουν σύνδεσμοι που θα οδηγούν σε επιλεγμένο πληροφοριακό υλικό το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί κατά την καθημερινή διδασκαλία του μαθήματος και για το λόγο αυτό είναι ταξινομημένο κατά κεφάλαιο και ενότητα σύμφωνα με το βιβλίο του μαθητή.

1. Ο Κόσμος των Πολυμέσων και των Υπερμέσων
  2. Υλικό & Λογισμικό Πολυμέσων
  3. Εργαλεία Δημιουργίας & Διαχείρισης Πολυμεσικών Στοιχείων
  4. Εργαλεία Ανάπτυξης Εφαρμογών
  5. Διαδικασίες Ανάπτυξης Εφαρμογών
  6. Επιδράσεις και Προοπτικές της Τεχνολογίας Πολυμέσων

Υπό ΚατασκευήΗ σελίδα είναι υπό κατασκευή. Παρακαλώ επισκεφθείτε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Πρόγραμμα Σπουδών - Πηγές Πληροφοριών - Ερωτήσεις - Λογισμικό