Modele de unghii simple pentru scoala

Nu mai ai motive să te simți dezavantajată de faptul că ai unghiile scurte: ideile de nail art de mai jos sunt Special concereputation pentru tine. În plus, ELE presupun avantajul de a alungi Patul unghiei şi de a corecta eventualele defecte, astfel încât tu să te simți de un milion de ori mai mândră de Tine! Dăruiește-ți inima manichiurii conte! Îți démonstrăm acum din nou Cât de bine funcționează accentele în cele mai simple modele de Unghii. Acoperă Două Unghii cu Roz deschis și PE Celelalte pictează-le Cu Negru (sau în ce proporție vrei tu). Unghiile rozalii vor fi «răsfățate» și cu Naomi inimioare Delicate, poziționate aproape de vârf. Profiter! Dacă pentru tine cel mai comun sens al «manichiurii simple» este fără modele de nail art, atunci unghiile de mai jos vor fi Alegerea câștigătoare. Pilește și da o formă alungită manichiurii, apoi apelează la o ojă Albă (în Trend acum) sau Roz deschis. Orice ai face, nu rata efectul pe care îl are movul pastelat în manichiura toamnei 2018. E Culoarea acestui Sezon, așa că nu potï da greș cu EA. acoperă unghiile cu un strat Dulce de lila, apoi folosește dungi Albe sau Negre pentru a conferi și mai multă personalitate manichiurii! Ti-am pregatit o Selectie de modele de Unghii simple pentru ca mainile Tale sa arate Perfect chiar si atunci cand esti PE Fuga. Aceste manichiuri simple pentru Unghii pot fi realizate intr-un timp scurt, avand o complexitate redusa. Vrei un truc de la specialiști pentru ca unghiile Tale să pară mai Lungi? Folosește triunghiuri la baza Lor! Cu Cât aceste forme geometrice vor fi mai Lungi, Cu Atât efectul va fi mai wow.

De asemenea, apelează la contraste de Culori, iar percepția asupra manichiurii Tale Cine va fi complet schimbată. Bulinele au același efect, de a atrage atenția asupra manichiurii Tale, Dar și aici Sitiera un périol ascuns. Dacă Acoperi întreaga suprafață a unghiei cu buline, oricât de drăgălașe ar fi, VEI realiza o supraaglomerare care nu va face deloc bine aspectului final. Dimpotrivă, artificiile de STIL la Care a apelat nail artistul de mai jos sunt o dovadă a «înțelepciunii»: presărate doar pe Două Unghii şi PE diagonală, bulinele extind Optic spațiul unghiei și sunt ideale pentru cele scurte.