Υπολογιστές στην αρχαιότητα r3m on 23 Νοεμβρίου 2010 Εμείς όντως ανακαλύψαμε τους υπολογιστές!!!και το δεύτερο μέροςΣύ σωλήν!!Εντυπωσιακότατον!! Category: Διασκέδαση Πλοήγηση άρθρων Previous: Previous post: ScribblarNext: Next post: Εικονικές περιηγήσεις Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησης Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο Όνομα * Ηλ. διεύθυνση * Ιστότοπος