ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ
Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Κοζάνης σας προσκαλεί στην ετήσια κοπή βασιλόπιτας την Παρασκευή 6 Φεβρουαρίου το βράδυ,στο οικογενειακό κέντρο “Κλούγκι”.Σας περιμένουμε όλους για μια βραδιά γεμάτη κέφι, χορό, διασκέδαση και πολλά δώρα!
Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Κοζάνης σας προσκαλεί στην ετήσια κοπή βασιλόπιτας την Παρασκευή 6 Φεβρουαρίου το βράδυ,στο οικογενειακό κέντρο “Κλούγκι”.Σας περιμένουμε όλους για μια βραδιά γεμάτη κέφι, χορό, διασκέδαση και πολλά δώρα!