Athens University
Αγαπημένα
Ενδιαφέροντα
Φωτογραφίες

Παρακάτω θα δείτε τα sites που επισκέπτομαι συχνότερα στο διαδίκτυο. Κάποια ίσως σας φανούν χρήσιμα.

• www.google.gr                       Παγκόσμιος ιστός αναζήτησης πληροφοριών

• www.scholar.google.gr           Παγκόσμιος ιστός αναζήτησης για βιβλιογραφία σε επιστημονικά θέματα.

• www.sch.gr                            ο δικτυακός τόπος του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.

• www.ypepth.gr                      ο δικτυακός τόπος του Υπουργείου Παιδείας

• www.daskalos.edu.gr             Ένας   δικτυακός τόπος με υλικό για τον εκπαιδευτικό και το μαθητή της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης.

• www.raptis-telis.gr                   ο δικτυακός τόπος του Καθηγητή του ΠΤΔΕ κ. Αριστοτέλη Ράπτη.

• www.ekebi.gr                         ο δικτυακός τόπος του Εθνικού Κέντρου Βιβλίου.

• www.diapolitismos.gr              Ηλεκτρονικό Λογοτεχνικό Περιοδικό.

• www.fhw.gr/chronos/gr           Χρονολόγιο Ελληνικής Ιστορίας του Ιδρύματος Μείζωνος Ελληνισμού.

• www.actionaid.gr                    ο δικτυακός τόπος της παγκόσμιας οργάνωσης κατά της φτώχειας και της εξαθλίωσης των χωρών του τρίτου κόσμου.

• www.melodia.gr                        ο δικτυακός τόπος του ραδιοφωνικού σταθμού Μελωδία.

Κεντρική | Προσωπικά στοιχεία | Ενδιαφέροντα | Αγαπημένα | Συλλογή φωτογραφιών | Σχόλια

Τελευταία ενημέρωση της τοποθεσίας 04/12/08