Modele halowe do gier i zawodów lotniczych

Puchar Polski modeli Halowych w klasie a6 “Open” I. Paweł Frąckiewicz (SMO Feniks) II. Aleksander Pawletta (Grodków) III. Jerzy Galus (Grodków) W poniedziałek 5 Listopada 2018 Roku o godzinie 12,00 Muzeum Sił Powietrznych MSM na uroczyste otwarcie Wystawy modelarskiej, prezentującej samoloty z lat 1918-2018. Ekspozycja jest podsumowaniem I ogólnopolskiego mityngu modelarskiego, qui będzie Mia ł Miejsce 27-28 października w Dęblinie. Aeroklub Podkarpacki-Szkoła lotnicza MSM 12 i 13 sierpnia na kolejne DNI otwarte. Zaplanowano Wiele lotniczych atrakcji dla całych Rodzin. Już w najbliższą sobotę w Jedliczu ODB, ą się Mistrzostwa Polski modeli Halowych Klasy F1N-szybowców wyrzucanych z ręki. Na liście znalazła się rekordowa Liczba zgłoszeń. Krosno b, ą reprezentowali utytułowani Zawodnicy. 56 modelarzy zaprezentowało 259 redukcyjnych modeli konkursowych oraz 215 pozakonkursowych podczas I Ogólnopolskiego Mityngu Modelarskiego, jaki Mia ł Miejsce w Muzeum Sił Powietrznych w week-end 27-28 października 2018 r. Aeroklub “Orląt” w Dęblinie, Urząd Miasta Dęblin, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych, 41 baza Lotnictwa Szkolnego, Naukowe Koło Młodych Konstruktorów WSOSP, Starostwo Powiatowe w Rykach zapraszają na Mistrzostwa Polski modeli Samolotów Redukcyjno-Latających które ODB, ą się w Dęblinie w dniach 15-17 czerwca 2018 r. Mistrzostwa Kłomnic modeli Klasy F1N “ouvert” i.

Krzysztof Bulzacki (Łask) II. Mikołaj Bulzacki (Łask) III. Kacper Szulc (Smo Feniks) już 25 października-Dzień po mieliśmy zawodow na celność lądowania, Aeroklub Podkarpacki-Szkoła lotnicza w krośnie MSM mieszkańców, rodziny i dzieci na “odlotowe Halloween na lotnisku”. Aeroklub Częstochowski, MSM wszystkich pilotów i sympatyków sportów lotniczych na coroczne zawody w celności lądowania. Zawody zostaną rozegrane w Użyto dyscyplinach lotniczych TJ. Samolotowej, Szybowcowej, Spadochronowej oraz Paralotniowej. Do początku w zawodach b, ą dopuszczeni Wszyscy piloci i Uczniowie piloci posiadający Aktualne uprawnienia i Badania lotniczo-lekarskie. Już Dziś Aeroklub włocławski im. Stanisława skarżyńskiego MSM dzieci z całej Polski do udziału w mistrzostwach Polski modeli balonów na Ogrzane powietrze w klasie F7A/M 2018 PN. 31. Mały Puchar Gordona Bennetta, które ODB, ą się w dniu 25 Marca 2018 na lotnisku Kruszyn Koło Włocławka. Puchar Polski modeli Halowych w klasie A6 I.

Kacper Szulc (SMO Feniks) II. Wiktoria Gajos (SMO Feniks) III. Nikodem Nieroba (ACz) Serdecznie Zapraszamy uczniów Szkół podstawowych do udziału w otwartych Zawodach modeli Halowych o Puchar prezydenta miasta Racibórz, które ODB, ą się w dniu 31 Maja 2016 Roku w Hali “ARENA RAFAKO” przy UL. Łąkowej 31 o godzinie 10-tej. V. zawodów programme: • 09,00-rejestracja zawodników, Loty treningowe; • 09,15 – otwarcie zawodów; • 09,25-Loty konkursowe (9 lotów – po 3 Loty w 3 turach); • 12,30 – opracowanie wyników zawodów; • 12,45-wyników Ogłoszenie, zwycięzców dekoracja, zawodów zakończenie.