Σήμερα στο σχολείο...... PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την Λιόβα Άννα
Παρασκευή, 28 Φεβρουάριος 2014 16:12

Σήμερα στο σχολείο τις πρώτες 2ώρες είδαμε μια ταινία στην αίθουσα της πληροφορικής.Η ταινία λεγόταν Innerspace.Αυτήν την ταινία την είδαμε γιατί είχε σχέση με το μάθημα της φυσικής. Όμως δεν προλάβαμε να τη δούμε όλη γιατί την τρίτη ώρα είχαμε θεατρική αγωγή. Στην θεατρική αγωγή παίξαμε δύο παιχνίδια και μετά βάλαμε μουσική και χορεύαμε. Την επόμενη ώρα κάναμε ομάδες για το Μύλο και μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι μιλούσαμε και στον υπόλοιπη ώρα χορεύαμε. Την πέμπτη ώρα πήγαμε στην πέμπτη τάξη δείξαμε το χορευτικό μας και μετά χόρεψαν οι δασκάλοι μας ο κ.Κώστας και ο κ.Βαγγέλης. Στην ώρα των αγγλικών και της πληροφορικής κάναμε διαγωνισμό χορού στο προαύλιο του σχολείου και βγήκαμε πρώτες μαζί με άλλα δύο τμήματα.

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ

28-02-2014