04 | 05 | 2024

Για μένα

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ

Γενήθηκα στο Γραμμένο Ιωαννίνων (χωριό των Ζωσιμαδών και του Καπλάνη). Γυμνάσιο πήγα στη Ζωσιμαία Σχολή Ιωαννίνων. Σπούδασα στο Παν/μιο Ιωαννίνων, εκεί έκανα και το διδακτορικό μου.  Σήμερα είμαι Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών.

Χώρα: Ελλάδα
Πόλη/χωριό: ΑΓΡΙΝΙΟ
Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σύνδεσμος σε μάθημα πρακτικής: http://e-learning.ilei.sch.gr/moodle/course/view.php?id=1998
Course profiles: ΠΕ03 - ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΜΑΘΗΣΗ, Σεμινάριο 2011-2012,
Τελευταία πρόσβαση: Saturday, 3 March 2012, 10:44 AM  (τώρα)
Ενδιαφέροντα: Αριθμητική Ανάλυση, Αριθμητική Γραμμική Άλγεβρα, Ευκλείδια Γεωμετρία, Κωνικές Τομές, Η Διδασκαλία