1ος Μαθητικός Διαγωνισμός Ζωγραφικής για την Ψυχική Υγεία

Προκήρυξη 1ουΜαθητικού Διαγωνισμού Ζωγραφικής για την Ψυχική Υγεία, στα σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Νομού Βοιωτίας.

Σας διαβιβάζουμε την Προκήρυξη του 1ου Μαθητικού Διαγωνισμού Ζωγραφικής για την Ψυχική Υγεία, στα σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Νομού Βοιωτίας. Για την υλοποίησή του, έχει εκδοθεί σχετική άδεια από το ΥΠΑΙΠΘ, (140873/Γ7/2-10-2013).

Παρακαλούνται οι κ.κ. Δ/ντες των Σχολικών Μονάδων, να υποστηρίξουν έμπρακτα τον 1ο Μαθητικό Διαγωνισμό Ζωγραφικής για την Ψυχική Υγεία που πραγματοποιείται στη Βοιωτία. Να ενημερωθούν οι μαθητές και οι μαθήτριες των Σχολείων, όλοι οι συνάδελφοι εκπαιδευτικοί και ειδικά όσοι διδάσκουν το μάθημα των Εικαστικών και να αναρτηθεί η παρούσα προκήρυξη σε εμφανές σημείο του Σχολείου.

Πηγή: ΔΔΕ Βοιωτίας

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (DIAV MATH DIAG SOPSY_031013.doc)Διαβιβαστικό[ ]45 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (PROKYRHXH SOPSY 041013.doc)Προκήρυξη[ ]42 kB