Επικοινωνήστε μαζί μας στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

sakan@sch.gr

Η ιστοσελίδα School-PE είναι ανοικτή σε προτάσεις, απόψεις και σχόλια τόσο για τη μορφή όσο και για το περιεχόμενο της.

Είναι επιπλέον δυνατή η δημοσίευση επιστημονικών εργασιών και ερευνών, πρακτικών εφαρμογών, άρθρων, σχεδίων μαθημάτων, αλλά και μεμονωμένων δραστηριοτήτων που έχουν σχέση με τη σχολική φυσική αγωγή. Η δημοσίευση θα γίνεται στις αντίστοιχες σελίδες του site και επώνυμα για όποιον το επιθυμεί.

Στείλτε στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση το υλικό που θέλετε να δημοσιεύσετε, τον τίτλο με τον οποίο θα εμφανίζεται, το ονοματεπώνυμο και την ιδιότητά σας, αν επιθυμείτε επώνυμη δημοσίευση,  την ηλεκτρονική σας διεύθυνση  προκειμένου να  επικοινωνήσει μαζί σας όποιος το επιθυμεί και ένα σύντομο βιογραφικό αν θέλετε να συνοδεύει, ως σύνδεσμος, την εργασία σας.