About me

Είμαι Δάσκαλος ειδικής αγωγής που αυτόν τον καιρό υπηρετώ την εκπαίδευση από τη θέση του Σχολικού Συμβούλου γενικής αγωγής. Συμμετέχω στο σεμινάριο του moodle καθώς θεωρώ πως είναι ένα ιδιαίτερα δυναμικό εργαλείο διαδικτυακής επικοινωνίας. Μέχρι στιγμής, υπάρχει ενδιαφέρον το οποίο συντηρείται από τις κατευθύνσεις που μας δίνονται για κάθε δραστηριότητα. Δεν ένιωσα πως δεν μπορώ να τα καταφέρω καθώς η βήμα – βήμα προσέγγιση με έχει βοηθήσει στο να κατανοήσω σε καλό βαθμό τις λειτουργίες που έχουμε διδαχθεί μέχρι στιγμής. Έτσι, η προσπάθεια λύσης των ασκήσεων αποτελεί μια ευχάριστη ενασχόληση. Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι!

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *