Σχολική Σύμβουλος 4ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης

Modele emisji reklam

CPC/PPC (coût par clic/Pey par clic) – reklamodawca placi za Każde kliknięcie na Hasło wykonane przez użytkownika, qui z kolei jest przekierowywany na stronę internetową. Ta metoda Umożliwia uściślenie kryteriów wyszukiwania, un także otrzymanie danych sprzedażowych. Reklamodawca placi Dodatkowo za wyróżnienie w słowach kluczowych, co zwiększa Ruch na portalu internetowym, CPC tym różni się OD CPV, że Każde kliknięcie jest Płatne bez względu na, Czy internauta trafi faktycznie na stronę reklamodawcy. Koszty zależą OD rodzaju Reklamy i jej wyglądu, Bo im Projekt Reklamy jest bogatszy graficznie tym bardziej zachęca konsumenta do kliknięcia. W modelu CPC Można wykupić konkretną Ilość kliknięć Bądź uiścić opłatę za Każde kliknięcie w określonym przedziale czasowym. CPA (coût par action/coût par acqusition) – jest à Powszechna w marketingu partnerskim strategia, która bazuje na efektach. Reklamodawca placi za sytuacji aktywnych użytkowników, którzy podjęli się Użyto czynności: zakup, rejestracja, wypełnienie ankiety i zapoznanie się z tekstem. CPA ma swoje Wady i Zalety: wadliwa w NIM jest metoda pobierania opłat, ALE za à Jakość najlepsza w NIM jest metoda płacenia za Reklamy banerowe. Sposób płacenia za Reklamy w CPA jest taki Sam Jak w CPL (coût par Lead), qui bazuje na uzupełnianiu formularza przez klienta, Rejestracji w newsletterze, Bądź innych czynnościach ukierunkowanych na sprzedaż. Podobny jest również modèle CPO (coût par commande), którego podstawę wią zrealizowane zlecenia. Trzecim zbliżonym do CPA modelem jest CPE (coût par engagement) z tą różnicą, iż wyświetlane Reklamy są bezpłatne, reklamodawcy ponoszą koszty w przypadku, Gdy internauta podejmuje różnego rodzaju Interakcje z reklamą.

Modèle opracowany przez AdOcean Pozwala na łatwe Zarządzanie kampaniami na wielu powierzchniach reklamowych równocześnie. Ich definiowanie Pozwala na odzwierciedlenie struktury tematycznej witryny, poprzez grupowanie miejsc reklamowych w katalogi i podkatalogi. Poza tym Można definiować kampanie na placementach wybranych, NP. Reklamy tylko na placementach typu «Billboard».

Νοεμβρίου 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
« Φεβ    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30