Ελένη Μπενιάτα, Σχολική Σύμβουλος 2ης Περιφέρειας ΠΕ/70 Φθιώτιδας
Showlist1
20.jpg
9.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
14.jpg
19.jpg
alek_milanov_ivantchev.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/alek_milanov_ivantchev.jpg
6.jpg
cristina_capone.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/cristina_capone.jpg
Έτοιμο και εξαιρετικά πολυθεματικό το 2ο φύλλο της εφημερίδας που επιμελούνται οι μαθητές των 2 τμημάτων της ΣΤ΄τάξης του 8ου ΔΣ Λαμίας με την καθοδήγηση των δασκάλων τους Γιοβάνη Χρυσούλας και Δημήτρη Κεφαλά. Η νεά γενιά των δημοσιογράφων εκκολάπτεται; Συγχαρητήρια!!!! για να διαβάσετε την εφημερίδα πατήστε εδώ ή επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του σχολείου http://8dim-lamias.fth.sch.gr/index.php κατηγορία "τα νέα μας"