Ελένη Μπενιάτα, Σχολική Σύμβουλος 2ης Περιφέρειας ΠΕ/70 Φθιώτιδας
Showlist1
20.jpg
9.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
14.jpg
19.jpg
alek_milanov_ivantchev.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/alek_milanov_ivantchev.jpg
6.jpg
cristina_capone.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/cristina_capone.jpg
Μια αξιόλογη προσπάθεια ξεκίνησε το 1ο ΔΣ Γοργοποτάμου με τη δημιουργία της ηλεκτρονικής εφημερίδας "Μαθητική Φωνή". Η ηλεκτρονική εφημερίδα, που κατασκευάζεται από τους μαθητές/τριες της Ε΄ και ΣΤ' τάξης του 1ου Δημοτικού Σχολείου Γοργοποτάμου με τη βοήθεια και την καθοδήγηση των δασκάλων τους, της κ. Παναγιώτας Χαντζή, του κ. Στέφανου Στασινού & του κ. Βασίλη Τριανταφύλλου, αποτελεί ένα άριστο παράδειγμα παιδαγωγικής αξιοποίησης των ΤΠΕ στην εκπαιδευτική διαδικασία. Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές για τη δημιουργική τους προσπάθεια και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην πρωτοπόρο "Μαθητική Φωνή" !!!!!
Την ηλεκτρονική μαθητική εφημερίδα μπορείτε να βρείτε στη διεύθυνση: http://1dim-gorgop.fth.sch.gr/index.htm