Ελένη Μπενιάτα, Σχολική Σύμβουλος 2ης Περιφέρειας ΠΕ/70 Φθιώτιδας
Showlist1
20.jpg
9.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
14.jpg
19.jpg
alek_milanov_ivantchev.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/alek_milanov_ivantchev.jpg
6.jpg
cristina_capone.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/cristina_capone.jpg
Πραγματοποιήθηκε σήμερα με μεγάλη επιτυχία η επιμορφωτική ημερίδα για τους εκπαιδευτικούς της Α & Β τάξης της 2ης περιφέρειας. Ως ιδιαίτερα θετικά σημεία αξιολογήθηκαν η αντιστοιχία των θεμάτων/ δραστηριοτήτων με την καθημερινή διδακτική πράξη και η ενεργητική συμμετοχή των εκπαιδευτικών στο σχεδιασμό και την παρουσίαση δραστηριοτήτων. Ευχαριστούμε τη διεύθυνση και το σύλλογο διδασκόντων του 10ου ΔΣ για την άψογή φιλοξενία και τη βοήθεια τους στη διοργάνωση του σεμιναρίου. Δείτε εδώ περισσότερες φωτογραφίες από τις εργασίες του σεμιναρίου: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
|
|