Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Εκπαιδευτικοί ιστότοποι

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος

"Καλωσορίσατε στον ιστότοπο μου"

images 4

"Ο ιδανικός δάσκαλος είναι εκείνος που γίνεται γέφυρα για να περάσει αντίπερα ο μαθητής του. Κι όταν πια του διευκολύνει το πέρασμα, αφήνεται χαρούμενα να γκρεμιστεί, ενθαρρύνοντας τον μαθητή του να φτιάξει δικές του γέφυρες".

Ν. Καζαντζάκης

Σας καλωσορίζω στον ιστότοπό μου, με ανοικτή μια πρόσκληση επικοινωνίας σε καιρούς ακοινωνησίας. Εδώ θα βρείτε εκπαιδευτικό υλικό που έχει αναρτηθεί με την πρόθεση να διαμορφώνεται και να εμπλουτίζεται συνεχώς και με τη δική σας συνδρομή.

Περιμένω, λοιπόν, τις παρατηρήσεις και τις κρίσεις σας σ' αυτό το ατέρμονο ταξίδι στο γοητευτικό κόσμο της γνώσης.

I welcome you to my website with an invitation for open communication in times of great unsociability. Here, you will find educational material with an intention of being constantly formed and enriched with your contribution as well.

I'm looking forward to receiving your comments and judgements on this endless journey into the charming world of knowledge.