Modele haine de piele dama

Pratique si comode, santalele DIN piele naturala sunt un must-have al acestui Sezon. Talpa Alba, groasa, Dar in acelati timp usoara si Practica ITI ofera confort intreaga Zi. Pielea moale FAC Din acest Model unul preferat in zilele calduroase de Vara. Catarama argintie ajuta la reglarea baretei in functie de grosimea Piciorului. Calitate la pret de producator. Culoare: multicolore. Matériel: piele naturala. Talpa inaltime: 2,5 cm. COD incaltaminte: sandale DAMA 5049 floral multicolore. . Realizam pantofi de Dama DIN diverse tipuri de piele sau Culori, Astfel ca iti Poti alege materialul, Talpa si tocul. Ne adaptam la toate gusturile si Preferintele, la masura si tipul de picior.

Alegem materiale de CEA mai buna calitate, atat pentru extérieur cat si pentru captuseala de l`intérieur. Sandale DAMA DIN piele naturala lacuita cu un aspect Modern si curat. Cureaua DIN jurul gleznei ITI asigura stabilitatea si confortul in timpul mersului. Totodata, acest Design sont rolul de a-TI alungi picioarele. Poti accesoriza aceste sandale dans mod Cat mai Creativ, fiind foarte polyvalent. Culoare: MOV. Matériel: piele naturala lacuita. Inaltime TOC: 5,5 cm. COD incaltaminte: sandale DAMA 1258 lac MOV deschis. Clientèle noastre ne viziteaza cu Drag in Cocor Store Bucuresti unde pot vedea si Proba incaltamintea authentique. Vrei sa ne vizitezi? Te asteptam! :) Un modèle cu un AER proaspat si tineresc accentuat, datorita pielii sidefate si a designului. Talpa înaltă asigura un mers Comod, oferindu-TI, totodata, un plus de inaltime.

Foarte pratique datorita baretei cu SCAI DIN jurul gleznei Care ajuta la sustinerea Piciorului. Confort la pret de producator! Culoare: Roz. Matériel: piele naturala lacuita. Inaltime Talpa: 3,5 cm. inaltime Talpa Spate: 6 cm. COD incaltaminte: sandale DAMA 5051 pudra SIDEF Combinat. Daca ai un eveniment deosebit si nu stii ce Model de pantofi este potrivit pentru tinuta ta eleganta, te vom ajuta sa Alegi modelul potrivit si il vom realiza pe masura ta. Infrunta iarna cu Stil! O Pereche de cizme confisquer la comanda nu doar ITI Tine de cald Dar Si intorce Priviri. . Ghete DIN piele bizonata cu catarame si Tinte November Star 2 Profitati acum de minunatele produse de incaltaminte de Dama si de Barbati DIN piele naturala aflate in STOC. Combinatia atractiva de Culori pentru o zi insorita. Talpa moale, usoara precum si pielea naturala ITI ofera confort intreaga Zi.

Sunt pratique si usor de incaltat datorita cataramei ajustabile. Designul clasic si util FAC Din acest modèle un must-have al sezonului. Calitate la pret de producator. Culoare: Rosu. Matériel: piele naturala. Morue incaltaminte: sandale DAMA 5048 gingembre. Realizam pantofi la comanda PE gustul Tau si la dimensiunile potrivite pentru tine. Astfel tu VEI Primi pantofii ASA Cum ti-i doreai si in care te VEI blessée confortabil.

Un modèle «PEEP TOE» idéal pentru orice tinuta. Combinatia de Culori da o Nota de tenue feminitate-ului Tau. Sandaua dispune de o Bareta ajustabila in jurul gleznei, care este sutinuta de partea DIN série une acesteia si ofera stabilitate Piciorului. Atractia modelului este tocul Patrat Care sont o suprafata striata. Recomandam acest produs tuturor femeilor.