Modele de unghii scurte si simple

Rămânem la modelul cu auriu de mai sus, Dar îl îmbogățim acum cu Flori pur și simplu superbe! Partea și mai Bună la acest modèle de Unghii simple DIN toamna 2018 este că nu ai nevoie de foarte multă îndemânare: Floarea trasată poate fi doar o reprezentare simbolică. Bujorul DIN varianta de nail art de mai jos e to Die for, Dar tu potï apela la orice Cine Trece prin Cap. Iată care sunt modelele de Unghii simple de Care Noi ne-am îndrăgostit în toamna 2018! Dăruiește-ți inima manichiurii conte! Îți démonstrăm acum din nou Cât de bine funcționează accentele în cele mai simple modele de Unghii. Acoperă Două Unghii cu Roz deschis și PE Celelalte pictează-le Cu Negru (sau în ce proporție vrei tu). Unghiile rozalii vor fi «răsfățate» și cu Naomi inimioare Delicate, poziționate aproape de vârf. Profiter! Lasă unghiile simple (Dar acestea trebuie să arate Perfect, îngrijite și sănătoase) și aplică steluțe PE suprafața Lor. Va fi manichiura ideală pentru toamna 2018! Unghiile scurte sunt cele mai Practice și ușor de întreținut. Deși unghiile scurte nu-ți oferă un spațiu prea Mare unde să-ți etalezi creativitatea, ai totuși la îndemână o mulțime de modele drăguțe. Tu ce parère ai despre aceste modele de Unghii simple DIN 2018? Abia așteptăm să aflăm Dacă ți-au plăcut propunerile noastre și pe care plănuiești să o Alegi! Stilul clasic este Mereu réel. Dar chiar și o astfel de manichiură Trece annuel printr-o modernzare conforme tendințelor ModeI. Unghiile Français scurte permit o Diversitate creativă Atât în CEEA CE ține de Culori, Cât și forma liniei de zâmbet. În privința acestui Tip de manichiură nu se recomandă să se abată de la nuanța naturală a unghiilor, Vârfurile însă pot fi contrastante și strălucitoare.

La modĂ mai este și combinația dintre trei sau mai multe Culori, doar că e bine să fie dintr-o singură gamă. Se potrivește pentru orice vârstă și orice ținută. MODELE simple, însă de Mare efect sunt modelele Punctate, Cu Linii, Cu diferite aplicații sau pur și simplu cu lacuri de Unghii mai spectaculoase, Cu Glitter sau diferite irizații (unghiile «Unicorn» sau cele cromate). Manichiura cuarț este una extrem de delicată. EA capătă tot mai mult Teren DIN an în an. în 2018, acest efect ar trebui să devină întruchiparea feminității și rafinamentului. Striațiile Albe soin délicat creează efectul cuarțului pot naturel fi abținute cu ajutorul unei simple scobitori. Și nimeni nu-și va da seama că manichiura a fost făcută acasă și nu la salon. Nuanțele recomandate sunt Roz PAL și Bej Lucios. Ținând cont de faptul că motivele geometrice sunt din nou în vogă, unghiile cuarț se încadrează Perfect la capitolul ultimul Trend. Acest Model de manichiură este potrivit pentru ocaziile speciale și pentru mirese. Ce poate fi mai simplu decat perfortele aplicate PE unghie? Deși este incredibil de ușor de realizat, acest Tip de manichiură e Atât de sofisticat.

Aplică ojă Nude, apoi lasă-ți creativitatea să decidă unde VEI PLASA perfortele.

Posted in Χωρίς κατηγορία |
Bookmark the permalink.