286 views

Modele bomboniere botez

Botezul bebelusului este un prim pas important pentru viata oricarui OM, iar parintii prichindelului asteapta cu nerabdarea momentul en soins micutul Lor ISI primeste numele pe care i l-au ales. Asa cum e Frumos, dupa Ceremonia oficiala de Botez, urmeaza si o célébrare a acestui moment important, unde sunt invitati toti CEI Dragi fericitei familii cu un nou Membru in sanul Lor. In afara de organizarea petrecerii de Botez propriu-ZISE, de unde nu trebuie sa lipseasca numeroase Elemente precum tortul de Botez, ursitoarele, diversele tipuri de mancaruri traditionale sau exotice, Muzica precum si diverse Alte TRADITII. DIN acest Punct de, Al elementelor Care alcatuiesc o Petrecere de Botez memorabila, exista si un facteur care nu trebuie sa lipseasca niciodata: marturiile de Botez. Ce sunt aceste marturii pentru Botez? Sunt niste MICI figurine sau obiecte care sunt luate acasa de toti participantii la petrecerea de Botez cu scopul de a le reaminti Mereu cu Drag de acest Prim moment Magic DIN viata prichindelului. Parintii ISI IAU, de obicei, responsabilitatea, de a alege martuiile pentru Botez Care se potrivesc cel mai bine cu micutul, Dar si cu ASA Lor personale. DIN acest motiv, trebuie sa existe o oferta destul de generoase de unde sa aleaga exact modelul de marturie de Botez Care le visage cu ochiul. Magazinul en ligne Mandiva stie exact ce isi doresc parintii in aceste Momente magice in care micutul lor este PE cale sa primeasca un nume si sa intre in randul lumii si le Pune la dispozitie o Gama foarte variata de marturii pentru Botez, Care de care mai dragute si mai peline e de culoare, Gata sa impresioneze fiecare invitat la petrecerea de Botez. . Daca oferta magazinului mandiva este una potrivita cu ASA PARINTILOR, adica raportul calitate-pret e potrivit iar designul acestora II cucereste dintr-o privire, atunci acestia nu mai trebuie decat sa urmeze cativa pasi extrem de importanti pentru Alegerea unor marturii pentru Botez potrivite. Magnetice marturia de Botez magnetica este o amintire pe care invitatii o vor Pune PE frigider si de fiecare data cand o vor vedea vor Zambi. Magnetii personalizati de frigider sunt create de catre echipa invitatie.org. Marturiile magnetice de Botez sunt personalizate cu Poza bebelusului, Data eveninetului/Data nasterii, numele bebelusului si Rama aleasa, iar pretul este de 3,20 Ron.

Ramele pot fi foarte amuzante, precum Marturie Magnet «Micul Pictor», Marturii de Botez aimant cu ratoiul Donald Duck ori Marturii de Botez Magnet cu Masina; sau elegante precum Marturii de Botez Magnet cu ingerasi, Marturii de Botez aimant cu fluturi si floricele, etc. Daca doriti o marturie speciala pentru botezul celuJe MIC va asteptam PE invitatie.org! Etichetele personalizeaza marturiile pe care le veti oferi invitatilor Veniti la frumosul eveniment. Etichetele pot fi personalizate cu numele si Data evenimentului si chiar un mesaj de multumire (in functie de dimensiuni). Rolul acestor MICI cartonase este de a da personalitate marturiilor oferite si de a transmite un mesaj celuJe Care le primeste. Etichetele vin insotite de panglici DIN satin sau organza en Culori multiple. Invititatie.org va pune la dispozitie o Gama variata de etichete personalizate in functie de Tema evenimentului. Pentru mai multe modele de etichete puteti sa ne contactati si vom incercam sa crème eticheta Dorita. SimpleMarturiile simple sunt reprezentate de obiecte cu diverse forme, rame foto, borcanele cu miere sau saculeti DIN diferite materiale umplute cu arahide, bombonele sau Flori uscate. Invitatie.org va ofera o Gama variata de produse cu preturi cuprinse intre 0,99 Ron (Marturie cutiuta fluture Ivoire) si 8 Ron (Cutiuta din lemn cu trandafiri). Puteti alege marturii DIN sticla sub forma de suzeta, Ingeras sau botosei (Marturie Botez Ingeras DIN sticla sau Botosei DIN sticla albastri si Roz), marturii DIN Ceramica (Botosei DIN Ceramica Roz si albastri), marturii DIN Sarma si Metal (Marturii bicicleta DIN métal Alb, Marturii de Botez botosei DIN Metal Roz si albastri), marturii Rama Foto sau borcanele cu miere Frumos décorer (Marturie Botez borcanel cu miere albinuta, Marturie Botez borcanel cu miere Verde cu Ursulet, etc.) si multe Alte marturii Special pentru botezul bebelusului Tau.

Comments are closed.