ΜΑΜΑΛΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• Αρχική σελίδα
  • Η πιο μεγάλη γιορτή της Χριστιανοσύνης!
  • Links - Υπερσύνδεσμοι
  •

Καλώς ήρθατε στο users.sch.gr/giannisma - το Θεολογικό ιστότοπο για μαθητές, γονείς, καθηγητές!

Αυτή είναι η αρχική σελίδα του συγκεκριμένου ιστότοπου που δημιουργήθηκε και λειτουργεί από το καθηγητή Θεολογίας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ιωάννη Γεωργίου Μαμαλιόγκα.

Επειδή ο ιστότοπος αυτός πρωτίστως απευθύνεται στους μαθητές μου και σε κάθε μαθητή και μετά σε όλους τους υπόλοιπους (γονείς, καθηγητές και κάθε πιστό), για το λόγο αυτό μου φάνηκε όμορφο να ξεκινώ κάθε ιστοσελίδα του με τα ονόματα κάποιων μαθητών μου.  Έτσι εξηγούνται τα ονόματα στην πρώτη σειρά κάθε ιστοσελίδας...

Ο ιστότοπος αυτός είναι υπό κατασκευή.  Μετά το Πάσχα θα λειτουργήσει με πολλά και ενδιαφέροντα θεολογικά θέματα για μαθητές, γονείς και συναδέλφους καθηγητές.

Ως τότε... καλή Ανάσταση!!!

Γιάννης Μαμαλιόγκας

users.sch.gr/giannisma - Ο θεολογικός ιστότοπος για μαθητές, γονείς και καθηγητές!