ΜΑΜΑΛΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• Αρχική σελίδα
  • Η πιο μεγάλη γιορτή της Χριστιανοσύνης!
  • Links - Υπερσύνδεσμοι

Γιώργο, Παναγιώτη, Σοφία, Ευδοκία, Ζωή...

στη σελίδα αυτή θα δίνω κάποιους "υπερσυνδέσμους" για ιστότοπους που επισκέφθηκα και θεωρώ ότι έχουν κάτι αξιόλογο να προσφέρουν σε όλους.  Οι συγκεκριμένοι ιστότοποι διακρίνονται όχι μόνο για το περιεχόμενό τους, αλλά πρωτίστως για το σεβασμό τους προς κάθε πιθανό επισκέπτη τους!  Σας τους συστήνω, λοιπόν, και σας ευχόμαι... καλή πλοήγηση!

1.  http://www.1821.gr

Ο συγκεκριμένος ιστότοπος λειτουργεί από το φίλο ιερομόναχο π. Αντώνιο Στυλιανάκη, που είναι παιδοψυχίατρος στη Θεσσαλονίκη.  Αξίζει από κάθε άποψη να τον επισκεφθείτε, ενώ για το Πάσχα δείτε στη δεξιά στήλη το αφιέρωμα στο Άκτιστο Φως που τόσο απρόσεκτα κάποιοι άθεοι της χώρας μας υβρίζουν τις μέρες αυτές σε διάφορες εκπομπές της επιπόλαιης ελληνικής τηλεόρασης.  Θα πάρετε την καλύτερη απάντηση πάνω στο θέμα μέσα από την προσωπική μαρτυρία του π. Αντωνίου και μπορείτε να δείτε και σχετικό βίντεο με το Άκτιστο Φως!

users.sch.gr/giannisma - Ο θεολογικός ιστότοπος για μαθητές, γονείς και καθηγητές!